Правила проживання на базі "ЛИМАН ПАРК".

Дякуємо Вам за вибір бази зеленого туризму «Лиман Парк» і просимо ознайомитися з правилами проживання і перебування.
Режим роботи бази відпочинку – цілодобовий, цілорічний.
Розрахунковий час заїзду для проживаючих – 14:00.
Час виїзду – 11:00.
Денне перебування з 8:00 – 21:00.

Внутрішні Правила проживання на базі зеленого туризму «Лиман Парк»

1.1. Дані правила проживання (далі по тексту – Правила) встановлюють для відпочиваючих бази зеленого туризму «Лиман Парк» (далі – База) внутрішній розпорядок проживання, правила користування її майном, обсяг послуг, що надаються, відповідальність сторін.

1.2. Діяльність Бази, також регулюється Законом України «Про туризм», нормативно-правовими актами України, наказом Державної туристичної адміністрації України від 16.03.2004 р. №19 «Про затвердження Правил користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг».

1.3. При поселенні на Базу відпочиваючий, повинен надати документ, що засвідчує особу (паспорт, посвідчення водія, закордонний паспорт), оплатити проживання згідно з чинним прейскурантом.

1.4. Після реєстрації відпочиваючий отримує ключ від номера, а також браслет, який зобов’язується відразу одягнути і мати при собі протягом всього відпочинку, щоб забезпечити контроль сторонніх на території Бази.

1.5. Плата за проживання і послуги здійснюється за цінами, згідно
затвердженого адміністрацією бази прейскуранта.

1.6. Отримання ключів і заселення в номер відбувається тільки після повної оплати.

1.7. База зеленого туризму «Лиман Парк» працює для Вас 24 години на добу 7 днів на тиждень. Час заселення – з 14:00 дня заїзду. Розрахунковий час і виїзд – до 11:00 дня виїзду.
Після закінчення узгодженого терміну, відпочиваючий зобов’язаний звільнити номер до розрахункової години (11:00) і здати його адміністратору, або покоївці в цілості й схоронності.

1.8. При бажанні відпочиваючого продовжити термін проживання, йому необхідно повідомити про це адміністратору бази не пізніше, ніж за 24 години до розрахункової години – 11:00. Продовження проживання можливо, в цьому ж номері, тільки при відсутності на нього підтвердженої броні на користь третіх осіб. Будь-які зміни за часом перебування на території обговорюються з адміністратором заздалегідь. Рішення приймає адміністратор виходячи з можливості внесення змін.

1.9. Відпочиваючі, які прибувають з 00:00 до 06:00 години ранку, оплачують час проживання до 11-00 з розрахунку 100% добової плати, що прибувають з 06:00 до 11:00 години оплачують час проживання до 11:00 з розрахунку 50% добової плати. Відпочиваючі, які виїжджають з номера, в період з 14:00 до 18:00 години, виробляють доплату в розмірі 50% від вартості добової плати, які виїжджають після 18:00 години здійснюють доплату в розмірі 100% добової плати.

1.10. База надає відпочиваючим для проживання мебльовані номери, оснащені побутовою технікою (телевізор, холодильник, кондиціонер, електрочайник), душовою кабіною, сантехнікою та іншим обладнанням.

1.11. За дотриманням внутрішнього розпорядку на базі стежить адміністратор. Він надає відпочиваючим роз’яснення щодо правил проживання, приймає скарги від них на якість послуг, дії персоналу і інших відпочиваючих.

1.12. Відпочиваючий зобов’язаний, ознайомитися з наявністю майна, що знаходиться в номері і проінформувати адміністратора про наявні недоліки в протягом 30 хвилин після заселення. Номер вважається прийнятим, якщо відпочиваючий не заявив про недоліки після 1 (однієї) години розміщення в ньому;

1.13. З метою пожежної безпеки категорично забороняється куріння в номерах, санвузлах, а також на території басейну. Куріння можливо тільки на балконах і в спеціально відведених місцях.

1.14. Відпочиваючим в номерах і на території бази відпочинку після 23:00 слід дотримуватися тиші. Забороняється включати на велику гучність аудіо системи і телевізори.

1.15. Забороняється передавати стороннім особам ключі від номера.

1.16. Забороняється користування власними побутовими приладами (крім
телефонних зарядок) без узгодження з адміністрацією бази.

1.17. Забороняється користування власними мангалами і дровами.

1.18. Забороняється розміщення на Базі відпочиваючих з тваринами.

1.19. Забороняється заносити і / або зберігати на території бази зброю, вибухові, вогненебезпечні, легкозаймисті, токсичні та інші матеріали, предмети небезпечні для життя і здоров’я людей.

1.20. У разі виявлення пошкодження майна, технічну несправність, надзвичайної ситуації (затоплення, загоряння, розбиття скла і т.д.) необхідно негайно повідомити про це адміністратора або будь-якого співробітника бази.

1.21. Рушники, покривала, постільна білизна, надані базою для використання всередині номера, виносити за межі номера категорично забороняється.

1.22. Адміністрація бази не несе відповідальність за роботу державних служб (аварійне відключення електроенергії, водопостачання, інтернету).

1.23. Адміністрація бази не несе відповідальність за втрату цінних речей відпочиваючих.

1.24. Адміністрація бази залишає за собою право відвідування номера без узгодження з відпочиваючим в разі задимлення, пожежі, затоплення та ін. надзвичайних ситуацій.

1.25. Адміністрація має право вжити заходів щодо дострокового виселенню
відпочиваючого в разі грубого порушення ним норм суспільної поведінки, санітарних правил, протипожежних правил, внутрішнього режиму роботи бази.
Оплачені суми не повертаються База знаходиться під охороною.

1.26 При заселенні бажано мати:
-Паспорт;
-медікаменти для особистого користування;
-засоби особистої гігієни;
-репеленти (засоби відлякують комах);;

Вологе прибирання номера проводиться один раз в три дні в попередньо узгоджений час;
Заміна рушників – один раз на три дні;
Заміна постільної білизни проводиться один раз на тиждень;
На ваше прохання можливі: прибирання, заміна рушників та постільної білизни згідно з чинним прайсом;
Збиток, в разі втрати або пошкодження майна бази відпочинку, відшкодовується за рахунок клієнта в трикратному розмірі;
Адміністрація бази відпочинку не несе відповідальності за гроші та цінні речі, залишені без нагляду
Просимо Вас:
Дотримуватися правил протипожежної безпеки на всій території бази і за її межами.
Дбайливо ставитися до майна і обладнання бази відпочинку, використовувати його за прямим призначенням, дотримуватися чистоти і порядку;
Своєчасно здавати човни, снасті і спорядження, взяті напрокат;
Протягом всього терміну проживання на нашій базі відпочинку дотримуватися чистоти.
Кидати сміття необхідно тільки в призначені для цього сміттєві баки;
Чи не кидати невеликий побутове сміття, а також засоби особистої гігієни в сантехнічні прилади (унітаз, раковина, слив душової кабіни);
У теплу пору року закривайте двері котеджів, тому що можливе проникнення комах і плазунів;
Дотримуватися швидкісного режиму на території бази відпочинку не більше 5 км. / Год. Не забувайте, що у нас відпочивають діти;
Проводити риболовлю з дотриманням рибальського законодавства
Прибувши на місце відпочинку на особистому транспорті, будь ласка, поставте транспортний засіб на спеціально відведене місце; в’їзд до місця проживання дозволений тільки для розвантаження і завантаження особистих речей;
забороняється:
Куріння в номерах котеджів та залах трапезної;
Несанкціоноване використання піротехнічних виробів на території бази відпочинку;
Розведення відкритого вогню в не призначеному для цього місці;
Користуватися будь-якими нагрівальними приладами (кип’ятильник, електричні або газові плитки, пальники),
Готувати їжу в котеджах;
Чистка та оброблення риби в котеджах. Для цього на території бази передбачено спеціально обладнане приміщення;
Вживати алкогольні напої з співробітниками, а також заохочення співробітників алкогольними напоями. Для співробітників бази діє сухий закон (штраф 2000 грн.);
Приносити з собою і розпивати спиртні напої біля Бара і в ресторані. В іншому випадку – оплачувати стіл – 300 грн. / год;
Управління моторним човном і іншими транспортними засобами, а також перебувати в них у стані алкогольного сп’яніння. Управління човном необхідно здійснювати з дотриманням правил управління маломірними суднами. Користуватися човном можна тільки в світлий час доби;
Забруднювати річку, берегову лінію і всю прилеглу територію бази побутовим сміттям, відходами рибальських снастей;

Справляти природні потреби (в т.ч. блювоту) в непередбаченому для цього місці;
Зберігати швидкопсувні продукти поза холодильником;
Розводити антисанітарію;
Рубка і псування дерев на території бази відпочинку, а також прилеглої до неї території;
Перебувати в ресторані з тваринами. Господар несе відповідальність за псування майна бази і перед третіми особами;
Паркувати автомобіль в місцях, не призначених для паркування (згідно з правилами пожежної безпеки);
Ремонтувати і мити автомобіль на території бази відпочинку;

2.1. Режим роботи басейну – кожен день з 9:00 до 21:00. З 21.00 до 9.00 проводиться очищення басейну, знаходження в даний час в басейні категорично заборонено. Можлива технічна перерва.

2.2. Категорично забороняється користуватися басейном дітям без
супроводу дорослих. Батьки самі несуть повну відповідальність за безпеку своїх дітей при користуванні басейном.

2.3. На території басейну забороняється користуватися скляним посудом, тарою.

2.4. Заборонено приймати їжу біля басейну, розпивати алкогольні напої і палити на території басейну.

2.5. Забороняється заходити в басейн з предметами, які можуть завдати шкоди життю та / або здоров’ю інших відпочиваючих.

2.6. Забороняється відвідування басейну в стані алкогольного, наркотичного та токсичного сп’яніння.

2.7. Відпочиваючі зобов’язані дотримуватися і підтримувати громадський порядок і загальноприйняті норми поведінки. Поводитися шанобливо по відношенню до інших відпочивальників бази, обслуговуючому персоналу, особам відповідальним за дотримання порядку, не допускати дій, що створюють небезпеку для оточуючих.

2.8. Перед відвідуванням басейну обов’язково прийняти душ.

2.9. За речі, залишені без нагляду, адміністрація відповідальності не несе.

2.10. За псування устаткування басейну і інвентаря стягується плата в розмірі його вартості, витрат із закупівлі та встановлення і ремонту.

3.1. Зовнішня територія бази, всі входи / виходи, контролюються
відеокамерами. Вся інформація реєструється, записується на цифрові носії і зберігається. Відеоспостереження здійснюється з метою забезпечення безпеки відпочиваючих і персоналу, а також з метою забезпечення збереження майна бази. Виконавець гарантує, що моніторинг здійснюється не порушуючи закон і гідність відвідувачів.

4.1. Відпочиваючим безкоштовно надається парковка транспортних засобів на спеціально відведеній території Бази.

4.2. Категорично забороняється залишати транспортні засоби на заїздах і виїздах, внутрішніх проїздах. При неодноразовому порушенні правил стоянки і парковки адміністрація Бази має право виселити відпочиваючого.

5.1. Бронювання номера – попереднє замовлення, зроблене до початку часу запланованого заїзду. Забронювати номер можливо по телефону. Всі спірні питання можна вирішити з Адміністрацією бази.

5.2. Факт бронювання номера повинен бути підтверджений 30% передоплатою вартості номера, за весь період проживання (при бронюванні номера на Оодну добу передоплата становить 100% від вартості номера).

5.3. У разі відмови від бронювання номера за 5 діб до дати заїзду,
передоплата повертається в повному обсязі.

5.4. У разі відмови від бронювання номера в період від 4 до 2 діб до дати заїзду, утримується 10% від вартості номера за весь період проживання.

5.5. У випадку відмови від бронювання номера за 1 добу і менше, до дати заїзду, утримується 100% вартість номера за одну добу.

5.6. Запізнення і дострокові виїзди не компенсуються.

Факт заселення гостя в номер бази зеленого туризму «Лиман Парк» є підтвердженням того, що відпочиваючий ознайомився з даними Правилами і згоден з ними в повному обсязі.
Приємного вам відпочинку!
Адміністрація БЗТ «Лиман Парк»