ЛИМАН ПАРК База зеленого туризму

Ласкаво просимо
на базу зеленого туризму
Лиман Парк

Кожній людині потрібен повноцінний відпочинок, далеко від галасливого і метушливого міста. Комфортний відпочинок в Херсонській області, в екологічно чистому регіоні, представлений в комплексі «Лиман Парк». База зеленого туризму «Лиман Парк» розташована в вільховому гаю на березі Дніпровського затоки. Нарешті Ви зможете забути  турботи зовнішнього світу і вдихнути насичений аромат вільхи, отримати задоволення від незайманої природи, не на шкоду комфорту від звичних благ цивілізації.

Крім стандартних пропозицій для приємного проведення часу у вигляді ресторану і басейну, «Лиман Парк» пропонує Вам провести активно своє дозвілля – покататися на каное, на весловому човні або човні з мотором, порибалити, пограти у волейбол, відпочити на пересувному понтоні, насолодитися приготуванням страв на багатті в колі друзів, а також для самих маленьких поціновувачів заміського відпочинку ми обладнали дитячий майданчик і міні зоопарк.

Розглядаючи відпочинок в Херсонській області з дитиною або компанією, обов’язково навідайтеся на базу зеленого туризму «Лиман Парк» – Тут ніколи не буває нудно!

Наші номери

Двокімнатний будиночок зі своєю терасою.
Кімната - студія: 3 ліжка 200 см Х 80 см, 1 платтяна шафа.
Зі своєї терасою 1 ліжко 190 см * 160 см Міні-кухня Телевізор (Т2)

Віртуальний тур

Вільховий гай

Дозволить Вам насолодитися незайманою природою.

Дитячий майданчик

Для самих маленьких поціновувачів заміського відпочинку.

Прогулянки на човні

Для активного дозвілля – Ви можете проїхатися на каное, на весловому човні або човні з мотором.

Ресторан

Ресторан поєднує в собі високий рівень міського закладу і невимушену атмосферу заміського. Тут створені всі умови для комфортного проведення часу кожного нашого гостя.

Риболовля

Чи Ви готові відчути всі принади риболовлі і відпочинку на воді? Ласкаво просимо на базу зеленого туризму «ЛИМАН ПАРК»